Skip to main content Skip to search

O Nas

Andrzej Walter

mgr Andrzej Walter

Jadwiga Walter

Mgr inż. Jadwiga Walter

Siedziba Fineko

Od 2004 roku nasza siedziba mieści się przy ulicy Rybnickiej 130 – nieruchomość stanowi naszą własność i posiada parking dla Klientów – lokalizacja jest bardzo dogodna komunikacyjnie.

FINEKO to :

  •  Biuro Księgowe prowadzone przez Jadwigę Walter
  •  Kancelaria Doradztwa Podatkowego prowadzona przez Andrzeja Waltera.

Mgr inż. Jadwiga Walter jest absolwentem Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Zawodowo związana z bankowością prowadzi od 1994 roku działalność doradztwa ekonomiczno – finansowego. Jest wysokiej klasy specjalistą – analitykiem oraz radzi nowym przedsiębiorcom w sprawach ich działalności i zarządzania jak również posiada uprawnienia usługowego prowadzenia ksiąg podatkowych.

Doradca podatkowy mgr Andrzej Walter jako absolwent Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach został wpisany na krajową listę doradców podatkowych pod numerem 0308 i świadczy usługi w zakresie doradztwa podatkowego od 1996 roku, a działalność doradztwa ekonomiczno-finansowego od roku 1992. Jest członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Doradców Podatkowych z siedzibą w Jastrzębiu Zdroju oraz doradcą zrzeszonym w Śląskim Oddziale Krajowej Izby Doradztwa Podatkowego. Posiada certyfikat Ministra Finansów.