Skip to main content Skip to search

Doradztwo działalności

Działalność gospodarcza

Doradztwo działalności

Masz pomysł na firmę i chcesz otworzyć własną działalność ?

Decyzja jest prosta: musisz zarejestrować swoją firmę zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami prawa. I tu pojawią się pytania: Jak założyć firmę? Jaką formę działalności wybrać: działalność gospodarcza czy spółka? Jak zarejestrować się w ZUS? Gdzie udać się po pomoc?

Nie pozwól, aby skomplikowane procedury rejestracji firmy zniechęciły Ciebie do realizacji swoich marzeń o własnej firmie. Zaufaj profesjonalistom, pozwól nam pomóc Ci w szybkim i skutecznym przeprowadzeniu rejestracji Twojej firmy.

Zapewniamy szybkie przeprowadzenie rejestracji nowych firm począwszy od konsultacji dotyczących wyboru formy działalności, złożenie niezbędnych dokumentów w Urzędzie Skarbowym, ZUS, GUS, i KRS. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie administracji gospodarczej znajdujemy optymalne rozwiązania, oszczędzając Twój czas i pieniądze.

Oferujemy nasze usługi również w zakresie uzyskiwania zaświadczeń o niezaleganiu w opłacaniu składek ZUS i US, likwidacji firm oraz innych działań związanych z administracją gospodarczą. Każdemu klientowi zapewniamy indywidualne podejście do jego problemu. Z przyjemnością służymy naszą wiedzą i pomysłami.